Elérhetőség és nyitvatartás | Jelenleg: Zárva
3200 Gyöngyös Koháry u. 5
+36 37 300 770 info@extremecomp.hu
TERMÉKEK
Alkatrész
Periféria
Kiegészítő, Kellék
Irodai kellékek
Szoftver
Hálózat
Multimédia, Szórakozás, Otthon
Tablet, Navigáció, E-book
Fotó, Videó, Optika
Notebook / kiegészítők
Komplett gép
Telefon, Okosóra
Biztonságtechnika
DeLock LC/LC Multi-mode OM4 3m Cable Optical Fibre

Bruttó ár: 5990 HUF

Garancia: 36 hónap
(Gyártói cikkszám: 84642)
(Azonosító: 163097)
Kattints ide a gyártói oldal megnyitásához

Kategória

Leírás

Ez a Delock száloptikai kábel lehetővé teszi, hogy különböző hálózati eszközöket (pl. kapcsolót) csatlakoztasson egy mádiaátalakítóhoz.

Műszaki adatok

? Csatlakozó:
  1 x LC duplex >
  1 x LC duplex
? Többszörös OM4-kábel
? Szál: 50/125 ?m
? Kerámiából készült kábelátvezető porvédővel
? LS0H (halogénmentes)
? Szín: ibolya
? Kábelhossz: kb. 3 m

Rendszerkövetelmények

? Egy szabad LC duplex port

A csomag tartalma

? Száloptikai kábel

Csomag

? Zárható műanyag tasak

Specifikációk

USBNem
SATANem
Kábel TípusOptikai kábel
Hossz3m
Hasonló termékek a kategóriában:
Logilink CAT6A S-FTP Patch Cable 10m WhitePatch Cable, CAT6A , S-FTP, 10m, White4090 HUFLogilink CAT6A S-FTP Patch Cable 10m GreenPatch Cable, CAT6A , S-FTP, 10m, Green4090 HUFNIKOMAX OM3 Száloptikás Kábel 10m BlueOptikai kábel, OM3, 10m, Blue4090 HUFNIKOMAX CAT6a S-FTP Patch Cable 3m WhitePatch Cable, CAT6A , S-FTP, 3m, White4090 HUFNIKOMAX CAT6a S-FTP Patch Cable 3m BluePatch Cable, CAT6A , S-FTP, 3m, Blue4090 HUFNIKOMAX CAT6 U-UTP Patch Cable 1,5m RedPatch Cable, CAT6, U-UTP, 1,5m, Red4090 HUFACT CAT6 S-FTP Patch Cable 7m BlackPatch Cable, CAT6, S-FTP, 7m, Black4090 HUFACT CAT6 U-UTP Patch Cable 10m BluePatch Cable, CAT6, U-UTP, 10m, Blue4090 HUFACT CAT6 S-FTP Patch Cable 7m BluePatch Cable, CAT6, S-FTP, 7m, Blue4090 HUFACT CAT6 U-UTP Patch Cable 10m BlackPatch Cable, CAT6, U-UTP, 10m, Black4090 HUFACT LSZH Multimode 50/125 OM3 fiber cable duplex with LC connectors 0,25m BlueOptikai kábel, OM3, 0,25m, Blue4090 HUFACT LSZH Multimode 50/125 OM3 fiber cable duplex with LC connectors 0,5m BlueOptikai kábel, OM3, 0,5m, Blue4090 HUFACT LSZH Multimode 50/125 OM3 fiber cable duplex with SC connectors 0,5m BlueOptikai kábel, OM3, 0,5m, Blue4090 HUFACT LSZH Singlemode 9/125 OS2 fiber cable duplex with LC connectors 0,5m YellowOptikai kábel, OS2, 0,5m, Yellow4090 HUFACT LSZH Multimode 50/125 OM2 fiber cable duplex with LC and SC connectors 1m OrangeOptikai kábel, OM2, 1m, Orange4090 HUFACT LSZH Multimode 50/125 OM2 fiber cable duplex with LC and ST connectors 1m OrangeOptikai kábel, OM2, 1m, Orange4090 HUF