Elérhetőség és nyitvatartás | Jelenleg: Zárva
3200 Gyöngyös Koháry u. 5
+36 37 300 770 info@extremecomp.hu
TERMÉKEK
Alkatrész
Periféria
Kiegészítő, Kellék
Irodai kellékek
Szoftver
Hálózat
Multimédia, Szórakozás, Otthon
Tablet, Navigáció, E-book
Fotó, Videó, Optika
Notebook / kiegészítők
Komplett gép
Telefon, Okosóra
Biztonságtechnika
ACT CAT6 S-FTP Patch Cable 3m Grey

Bruttó ár: 3190 HUF

Garancia: 12 hónap
(Gyártói cikkszám: FB9003)
(Azonosító: 245382)
Kattints ide a gyártói oldal megnyitásához

Kategória

Leírás

Patch Cable, CAT6, S-FTP, 3m, Grey

Specifikációk

Kábel TípusPatch Cable
TípusCAT6
ÁrnyékolásS-FTP
Hossz3m
SzínGrey
Hasonló termékek a kategóriában:
DeLock CAT5e S-FTP Patch Cable 0,5m GreyPatch Cable, CAT5e, S-FTP, 0,5m, Grey2290 HUFDigitus CAT6 U-UTP Patch Cable 10m GreyPatch Cable, CAT6, U-UTP, 10m, Grey2290 HUFDigitus RJ45/2 x RJ45, 0,19 m hálózati elosztó Silver2290 HUFDigitus CAT5e U-UTP Patch Cable 20m GreyPatch Cable, CAT5e, U-UTP, 20m, Grey2290 HUFDigitus CAT6 S-FTP Patch Cable 5m BlackPatch Cable, CAT6, S-FTP, 5m, Black2290 HUFDigitus CAT6A S-FTP Patch Cable 1m GreenPatch Cable, CAT6A , S-FTP, 1m, Green2290 HUFDigitus DK-2532-03/3 száloptikás kábel 3 M LC SC I-VH OM3 BlueOptikai kábel, OM3, 3m, Blue2290 HUFDigitus DK-2531-03/3 száloptikás kábel 3 M LC ST I-VH OM3 BlueOptikai kábel, OM3, 3m, Blue2290 HUFDigitus DK-2522-03/3 száloptikás kábel 3 M SC I-VH OM3 BlueOptikai kábel, OM3, 3m, Blue2290 HUFDigitus DK-2511-03/3 száloptikás kábel 3 M ST I-VH OM3 BlueOptikai kábel, OM3, 3m, Blue2290 HUFLogilink CQ8066S Premium Cat.8.1 patch cable 3m Blue2290 HUFDigitus CAT6A U-FTP Patch Cable 2m GreyPatch Cable, CAT6A , U-FTP, 2m, Grey2290 HUFACT CAT6 U-UTP Patch Cable 2m GreyPatch Cable, CAT6, U-UTP, 2m, Grey2290 HUFACT CAT6 U-UTP Patch Cable 2m RedPatch Cable, CAT6, U-UTP, 2m, Red2290 HUFACT CAT6 U-UTP Patch Cable 2m GreenPatch Cable, CAT6, U-UTP, 2m, Green2290 HUFACT CAT6 U-UTP Patch Cable 2m YellowPatch Cable, CAT6, U-UTP, 2m, Yellow2290 HUF